sobota, 17. 11. 2018

ob 16.00 – 18.00, Zagreb, Hiša Vjekoslava Rihterja:
BADco.: Izklop (The Foundation Pit, 2018), predstava/razstava
ob 21.30 Zagreb, HNK:
BADco.: Poprave ritma (Correcting Rhythm, 2017), plesno-gledališka predstava

petek, 23. 11. 2018

ob 20.00, Kino Šiška, Katedrala – otvoritev CoFestivala
Christos Papadopoulos: Opus (2016), plesna predstava

ob 22.00, Kino Šiška, Komuna
Ana Dubljević, Darja Janošević & Marko Milić: Koreoerotikon (Choreoeroticon, 2016), plesna predstava

23.11. – 28.11., Kino Šiška, preddverje
BADco.: Časovne bombe (Time Bombs, 2018), instalacija

23.11. – 28.11., Kino Šiška, Kamera
Dejan Srhoj: Robot Nao (Nao The Robot, 2017), predstava
Predstava bo vsako polno uro med 12.00 in 20.00, oziroma pol ure pred pričetkom predstav v Kinu Šiška

sobota, 24. 11. 2018

ob 17.00, LGL – preddverje
Rok Vevar: Koreografski opus Lucinde Childs in njegov umetniški kontekst (The Works of Lucinda Childs and Their Artistic Context), predavanje, prost vstop
Marko Jenko: Minimalizem in neokonstruktivizem v slovenskem kiparstvu (Minimalism and Neo-constructivism in Modern Slovene Sculpture), predavanje, prost vstop

ob 19.00, LGL, Oder pod zvezdami
Lucinda Childs: Zgodnja dela (Early Works 1963 – 1978)
Bombažev preplet (Calico Mingling, 1973), plesni kvartet,
Katema (1978), plesni solo,
Rondo vznak (Reclining Rondo, 1975), plesni trio,
Poseben kolut (Particular Reel, 1973), plesni solo

ob 21.00, Kino Šiška, Komuna
Marko Milić: Lumi (2016), intermedijska performativna predstava

nedelja, 25. 11. 2018

ob 12.00, MSUM
Dance On Pass On Dream On, srečanje partnerjev in predstavitev rezultatov projekta

ob 18.00, Španski borci
Rabih Mroué/ Dance On Ensemble: Slon (Elephant, 2018), plesna predstava
sledila bo predstavitev preteklosti in prihodnosti ansambla DANCE ON

ob 20.00, LGL, Oder pod zvezdami
Lucinda Childs: Zgodnja dela (Early Works 1963-1978)
Razvedrilo (Pastime, 1963), plesni solo,
Inkarnat (Carnation, 1964), plesni solo,
Muzejski eksponat (Museum Piece, 1965), plesni solo,
Bombažev preplet (Calico Mingling, 1973, rež. Babette Mangolte), plesni film,
Katema (1978, rež. Eric Franck), plesni film

ponedeljek, 26. 11. 2018

ob 19.00, Kino Šiška, Katedrala
Gisela Müller & Gebrüder Teichmann: Spet jaz, vendar ne sama (Me Again, But Not Alone 2018), plesno-glasbena predstava

torek, 27. 11. 2018

ob 16.30, MSUM
Rok Vevar: Dan, noč + človek = ritem: Antologija slovenske sodobnoplesne publicistike 1918 – 1960 (Day, Night + Man = Rhythm: Anhtology of Slovenian Contemporary Dance Criticism 1918 – 1960), predstavitev knjige in pogovor

ob 19.00, Stara mestna elektrarna – Elektro Ljubljana
Anna Konjetzky: Odkruški (Chipping, 2014), plesna predstava

ob 21.00, Španski borci
Mala Kline: SONG (2018), premiera plesne predstave

sreda, 28. 11. 2018

ob 20.00, Kino Šiška, Katedrala
BADco.: Spore (Spores, 2018), plesna predstava

četrtek, 29. 11. 2018

ob 15.00, Aksioma
Odgovornost pogleda (Responsibility of The Gaze), diskurzivni forum, posvečen hrvaškemu sodobnoplesnemu kolektivu BADco.

ob 20.00, SMG, spodnja dvorana
Ana Vujanović & Marta Popivoda / Slovensko mladinsko gledališče: Narodna sprava: Krajine svobode (National Reconciliation: Freedom Landscapes, 2018), prva postavitev koreografsko-kinematografske instalacije